Recent News
Long Lime Liner – sposób na bezpieczny makijaż permanentny

Choć na rynku funkcjonuje ogromna ilość producentów urządzeń i zasobów niezbędnych do trwałego makijażu – to marka long line limer zdaje się najlepiej sprawdzać w temacie. Oto dlaczego!

Makijaż permanentny z Long Line Liner – szybko i skutecznie

Procedura z udziałem tych kosmetyków może trwać zaledwie od 1 do 2,5 godzin. Generalnie nie jest w ogóle bolesna, ale nawet jeśli to zawsze istnieją różne metody, które pomagają w opanowaniu bólu, jak różne miejscowe maści znieczulające. W celu zminimalizowania dyskomfortu stosuje się też miejscowo znieczulające kremy czy płyny. Ostatecznie, dyskomfort może różnić się w zależności od progu bólu u poszczególnych osób, a także od umiejętności technika.

Więcej na https://www.longline.pl/longtimeliner.

Czy makijaż trwały z LLL jest bezpieczny?

Tak, jeśli stosowane są tej wysokiej klasy kosmetyki, a równocześnie spełnione są odpowiednie techniki sterylizacji i przestrzegane wytyczne – makijaż permanentny powinien być całkowicie bezpieczny.

Lekki obrzęk i zaczerwienienie – jest to coś, czego można się spodziewać po zabiegu, ale szybko ustąpią. Podczas zabiegu mogą występować niewielkie krwawienia lub siniaki, a zwykle tkliwość tego miejsca utrzymuje się jeszcze kilka dni po zabiegu. Kolor jest znacznie ciemniejszy, niż można się spodziewać (w ciągu pierwszych sześciu do dziesięciu dni) – całkowite zagojenie się danego miejsca trwa trzy tygodnie, gdy pigmentacja osiągnie ostateczny kolor.

News Reporter